رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۸۰خانه بهداشت تا پایان خرداد ماه به بهره برداری می رسد.

به گزارش تبری نیوز، قاسم جان بابایی در جلسه مجمع شهرستانی سلامت در شهرستان رامسر حوزه سلامت را اولویت اصلی دولت دانست و بیان کرد: با تشکر از مردم برای شرکت پر شور در انتخابات،  طرح تحول سلامت را یکی از اقدامات مهم و تاثیر گذار  دولت یازدهم است  که با اجرای آن پرداخت از جیب مردم کاهش و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با کمیت و کیفیت بالاتری در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در گذشته  بسیاری از خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی استیجاری و فرسوده بودند، گفت: در یک اقدام جهادی ۱۵۰ خانه بهداشت در کمتر از ۴ماه احداث شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: ۸۰خانه بهداشت تا پایان خرداد ماه به بهره برداری می رسد.

جان بابایی از افتتاح پروژه نیمه کاره رامسر خبرداد وگفت: ساختمان مرکز سرطان، بلوک زایمانی LDR ، اتاق عمل از جمله پروژه هایی است که طی چند ماه آینده در بیمارستان امام سجاد رامسر به بهره برداری می رسد.

وی از بهره برداری خانه های بهداشت در حال ساخت تا تیرماه سال جاری خبر داد و افزود: مراکز جامع سلامت در حال احداث نیز در هفته دولت افتتاح می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بیمارستان احمدی نژاد کتالم اشاره کرد و گفت: این بیمارستان تحت نظر دانشگاه آزاد قرار داشت که به دلایلی پرسنل آن بیکار شدند که با توجه به این مسئله کارکنان این بیمارستان در اولویت جذب در صورت نیاز منابع انسانی قرار می گیرند.

لینک منبع