نیکوکاران آملی در آئین یازدهمین سال تاسیس مجمع خیران این شهرستان که شنبه شب برگزار شد، حدود ۱۵ میلیارد ریال برای کمک به نیازمندان این شهرستان جمع آوری کردند.

به گزارش تبری نیوز، مدیرعامل مجمع خیران شهرستان آمل دراین آئین گفت: این میزان کمک ها در مقایسه با دوره گذشته این جشن در آمل افزایش ۲ برابری داشته و در سال جاری صرف کمک به مددجویان زیرپوشش مجمع ، آزادی زندانیان، معلولان زیر پوشش، تامین جهیزیه عروس ، کمک هزینه های آموزشی ودرمانی نیازمندان آبرومند خواهد شد.
مسعود نیک پور افزود: خوشبختانه با فراگیرشدن فرهنگ همیاری ، کمک نیکوکاران آملی به نیازمندان این شهرستان در سالهای اخیر افزایش قابل توجهی داشته است و استقبال آنان در کمک به نیازمندان ستودنی وارزشمند بوده است.
وی اضافه کرد: کمکهای جمع آوری شده از سوی نیکوکاران آملی، پس از تحقیق وپیگیریهای کمیته ویژه این مجمع به افراد نیازمند معرفی شده از سوی کمیته امداد وبهزیستی و مراکز خدمانی وحمایتی نیازمند به کمک مالی اهدا می شود.
** آغاز بکار مرکزشیمی درمانی و خانه سالمندان اولویت سال۹۶ مجمع
مدیرعامل مجمع خیران شهرستان آمل به ۲ اولویت مهم این مجمع در سال جاری اشاره کرد وگفت: ساخت یکی از مجهزترین مرکز شیمی درمانی مازندران با بیش از ۱۲تخت اختصاصی به همراه اورژانس با بیش از ۲هزار مترمربع زیربنا در بیمارستان امام علی(ع) آمل از سوی خیران عضو مجمع خیران شهرستان آمل ومشارکت دانشگاه علوم پزشکی استان به پایان رسیده و آماده بهره برداری شده است.
نیک پور، با بیان اینکه به علت نبود مرکزشیمی درمانی آمل، بیش از هزار و۲۰۰بیمار سرطانی برای شیمی درمانی به بابلسر وتهران مراجعه می کردند، اضافه کرد: همزمان امسال بهره برداری از مرکز پرتو درمانی نیز در بیمارستان امام علی آمل آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: ساخت مرکز سالمندان با ظرفیت بیش از ۱۰۰ سالمند در این شهرستان آغاز شده و درسال جاری با جذب اعتبارهای ملی ونیز کمک های مردمی شتاب بیشتری خواهد گرفت.

 

لینک منبع