معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از دوازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع) تا ۱۲ تیرماه خبر داد.

به گزارش تبری نیوز، عباس زارع اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره نامه ای به امام رضا تا ۸ تیرماه سال جاری بود که به دلیل استقبال مردم از این جشنواره مهلت ارسال آثار ۵ روز دیگر تمدید شد.

وی با بیان اینکه اهداف اصلی جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی است، افزود: جشنواره سراسری نامه ای به امام رضا (ع) مردمی ترین جشنواره فرهنگی امام رضا (ع) محسوب می شود که در سال گذشته بیش از ۱۳۷ هزار نفر و از ۵۸ کشور مخاطب داشت.

زارع با اشاره به اینکه فراخوان جشنواره امسال در ایران و سایر کشورها  توزیع شده است و دلنوشته‌های علاقمندان در حال دریافت است، گفت: دوازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) هشتم مردادماه امسال در بخش های بین المللی، ملی، استانی و ویژه برگزار می شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تصریح کرد:

ارادتمندی و شیفتگی، جلوه های معنوی زیارت، شفاعت، درد دل، امیدها و آرزوها و جایگاه نماز در آموزه های اهل بیت(ع) به ویژه حضرت رضا (ع) و نقش آن در سلامت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی از محورهای دوازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) اعلام شده است.

وی این جشنواره در بخش ملی در دو رده سنی کودکان و نوجوانان ۷ تا ١٨سال و بزرگسالان از ١٨سال به بالا برگزار می شود، افزود: شرکت تمامی گروه های سنی در بخش بین‌المللی این جشنواره آزاد اعلام شده و شرکت کنندگان این بخش می توانند از تمامی کشورها باشند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: آثار برگزیده جشنواره دوازدهم در کتابی با عنوان نجوای دل چاپ می شودو علاقمندان به شرکت در این جشنواره  می توانندبا مراجعه به آدرسmazandaran.farhang.gov.ir و یا mazandaran.shamstoos.ir ضمن مطالعه دقیق فراخوان، نسبت به ارسال دلنوشته های خویش به دبیرخانه جشنواره در ساری- میدان امام خمینی(ره)اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی مازندران ویا از طریق پست الکترونیک به آدرس Nameh.imamreza@gmail.com اقدام  کنند.

 

لینک منبع