به گزارشتبری نیوز ، حسین روحی اظهار کرد: در طول سه سال گذشته ورزش بوکس در مازندران همانند سایر ورزش‌های پرطرفدار جای خود را سمت‌ قهرمانی و نایب قهرمانی باز کرد؛ به‌طوری‌که در طول دو سال گذشته به‌طور پی در پی بوکسورهای مازندرانی توانستند در استان ایلام مقام قهرمانی را در کشور کسب کنند.

وی بیان کرد: مطرح شدن بوکسورهای مازندرانی تنها با حمایت و همکاری مربیان،کمیته‌ها و هیأت‌های ورزشی از شرق تا غرب مازندران امکان‌پذیر بوده و حمایت هر چه بیشتر مسؤولان را می‌طلبد.

دبیر هیأت ورزشی بوکس مازندران با اشاره به اینکه در مسابقات دوره اخیر جوانان آملی موفق به کسب مدال طلا و برنز شدند، گفت: پیش‌بینی ما بر این است که در مسابقات بعدی با همت و تلاش فراوان باز هم افتخارآفرین باشیم.

روحی تصریح کرد: از جمله مشکلاتی که در حال حاضر خانه بوکس استان با آن روبه‌رو است می‌توان به کمبود سالن و رینگ‌های ورزشی بوکس اشاره کرد که تقریباً در شهرستان‌های مختلف استان از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

وی با اعلام اینکه سالن بوکس در شهر ساری استیجاری است، افزود: در بخش بابلسر نیز در حال احداث بوده و پذیرای اردوهای ورزشی است.

دبیر هیأت ورزشی بوکس مازندران اظهار کرد: به دلیل استقبال فراوان نوجوانان، جوانان و بزرگسالان مازندران به این ورزش ما با مشکل کمبود مکان و امکانات ورزشی روبه‌رو هستیم.

روحی با بیان اینکه خانه بوکس مستقلی نداریم، افزود: درخواست ما از مسؤولان این است که برای حمایت، ارتقا و کارایی هر چه بیشتر در زمینه درخشش هر چه بیشتر این ورزش اهتمام کنند.

وی با بیان اینکه طرح آماده‌سازی رینگ بتونی در کنار سواحل دریای خزر در دستور کار ما قرار دارد، اضافه کرد: از ساحل ۳۶۰ کیلومتری در سراسر استان برخوردار هستیم و می‌توانیم این در طرح را در بخش‌های مختلف آن اجرا کنیم.

دبیر هیأت بوکس مازندران در پایان با اشاره به اینکه در بخش نونهالان و نوجوانان نیز از تیم خوبی برخوردار هستیم، گفت: دو ملی‌پوش داریم و همچنین در رده جوانان چهار ملی‌پوش و در رده بزرگسالان سه ملی‌پوش از مازندران داریم که در حال حاضر در تیم ملی کشور حضور دارند.

لینک منبع