فرمانده انتظامی فریدونکنار گفت: پاسگاه های ساحلی  فریدونکنار ساماندهی شود.

به گزارش تبری نیوز، محمدمهدی نریمانی در سومین نشست ستاد ساماندهی سواحل فریدونکنار با اشاره به رفع نواقص در اجرا شدن طرح ها در سواحل این شهرستان، اظهار کرد: طرح جداسازی قرارگاه ساحلی یک مسئله جدی و مهم است.
وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح‌ها برای سازماندهی سواحل فریدونکنار، خاطرنشان کرد: مسئولان باید بر این طرح‌ها نظارت داشته باشند تا سازمان ناجا و وزارت کشور مشکلات فریدونکنار را در استانداری مطرح نکنند.
فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار با اشاره به بحث دکه داران در سواحل دریای این شهرستان، تصریح کرد: دکه‌داران متصرف در سواحل فریدونکنار باید تعیین تکلیف شوند.
نریمانی یادآور شد: سرویس بهداشتی سواحل فریدونکنار دارای نواقص زیادی است که مسئولان باید این مسئله را پیگیری کنند. وی با اشاره به موضوع وسایل نقلیه و خودروهای جابه‌جایی نیروهای انتظامی و یگان های ویژه، گفت: وجود خودروهایی برای حمل و نقل نیروهای نظامی و یگان های ویژه علاوه بر برقراری امنیت در این سواحل در بحث کمک به مردم و توریست نیز موثر است. فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار خاطرنشان کرد: پاسگاه‌های ساحلی باید در سواحل فریدونکنار ایجاد شود تا امنیت برای مسافران و توریست‌ها فراهم شود.

 

لینک منبع