به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی یزدان شناس بعدازظهر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی برنامه‌های روز جهانی و هفته ملی کودک در مازندران اظهار کرد: ۱۲ الی ۱۷ مهرماه با شعار «آینده ساختنی است» بیش از ۲۰۰ برنامه در استان اجرا می‌شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه ویژه این ایام، پیش بینی شده است که با توجه به تقارن با ماه محرم و صفر برنامه‌های هفته ملی کودک امسال متناسب با این ایام و با رویکرد اربعین حسینی برگزار می‌شود.

این مسئول در ادامه یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا تمام برنامه‌های این کانون در هفته ملی کودک با رویکرد تولید محتوای مجازی و برگزاری نشست‌ها و فعالیت‌های مجازی صورت خواهد گرفت.

یزدان شناس، آغاز به کار برنامه ترکیبی چرخ و فلک در استودیو آفرینش کانون مازندران- برگزاری مهرواره قصه گویی آفرینش- برگزاری مهرواره دست سازه‌ها- اجرای طرح دیدار با فرزندان شهدای مدافع حرم در هفته ملی کودک -اجرای طرح هروز با کتابهای تمیم- اجرای طرح مونولوگ خوانی عاشورایی (براساس قهرمانان عاشورا) و اجرای طرح نمایشنامه خوانی به صورت زنده (لایو) را برخی از برنامه‌های شاخص این کانون در هفته ملی کودک عنوان کرد.