به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی امروز قرار است مرحله نیمه نهایی دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی بین تیم‌های پارس جنوبی جم با موج سواران نوشهر و فرش حداد اصفهان با گلساپوش یزد در سمنان برگزار شود که تیم فوتبال ساحلی موج سواران نوشهر در این چند روز اخیر به دلیل عدم حضور مدیران چهار تیم صعود کننده در مراسم قرعه کشی و انتخاب میزبان مسابقات مرحله نیمه نهایی اعتراض خود را به سازمان لیگ اعلام کرده است. آنها تاکید دارند در صورت عدم رسیدگی  به این اعتراض از حضور در ادامه این مسابقات معذور هستند.
علی مساجدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس، در رابطه با انصراف تیم موج سواران نوشهر از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی اظهار داشت : ترک‌ بازی‌ها‌ در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بهتر‌ از‌ این است که زیر‌بار‌ حرف‌ زور‌ و بی عدالتی مسئولان برگزاری مسابقات برویم.

مدیرعامل موج سوران نوشهر گفت: به بازیکنانم و کادر فنی می‌گویم شما همیشه قهرمان هستید و قهرمان باقی خواهید ماند.همچنین از همشهریان و هم استانی ها و همه کسانی که از ما حمایت کردند تشکر می کنم. وقتی که این همه بی عدالتی و تصمیمات سیاسی در برگزاری یک لیگ وجود دارد بهتر است از ادامه حضور انصراف دهیم. از این طریق رسما انصراف خود را از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور اعلام می‌‌کنم. بدرود فوتبال ساحلی، فوتبال سیاسی.

طبق برنامه قرار است امروز و از ساعت ۱۷٫۱۵ تیم موج سواران نوشهر به مصاف گلسا پوش یزد برود.